Jak začít

Hra začíná a Tvuj hrdina vyráží za dobrodružstvím do neznámé krajiny, za nečekanými příbehy a nelítostnými souboji, do světa nekonečné fantazie, velkých nadějí, ale i trpkých zklamání.

 

Registrace


První kroky vedou do registrace. Zvolíte si přihlašovací jméno a heslo, pomocí kterých se budete přihlašovat. Na vámi zadanou e-mailovou adresu bude jednorázově odeslán e-mail s aktivačním kódem pro vaší herní postavu. Tyto informace nikdo jiný neuvidí a slouží pouze pro potřeby zrozeni vaší herní postavy. Přihlašovací jméno i heslo musí být delší než 5 znaků.

Výběr postavy


Pro vytvoření postavy je potřeba zadat aktivační kód který vám byl zaslán e-mailem na adresu zadanou při registraci. Hrdinovy zvolte vhodné jméno (musí byt delší než 4 znaky). Vyberte takové, které ještě žádný jiný hrdina nemá.

Jak bude hrdina vypadat, jak ho uvidíte vy, i ostatni hráči, kteří ho potkají zaleží pouze na vás. Na výběr máte z mnoha různých postav, stačí jen kliknout a vybrat tu postavičku, která vám bude nejsympatičtější. Co bude postava umět víc a co míň, v čem bude vynikat a co bude naopak její slabá stránka určují její vlastnosti.

Úvodní stránka


Na úvodní stránce je umístěn vstup do hry. Stisknutím tlačítka „spustit hru“ se otevře nové okno s hrou. Naleznete zde informace o aktuálním dění, dozvíte se zde kdo nový se zrodil, kdo umřel a kdo koho zabil. Hrdinové kteří jsou online a právě se toulají nebo bojují v herním světě jsou uvedeni v závěru úvodní stránky.

Fórum


Fórum slouží pro komunikaci mezi hráči. Témata se řadí podle stáří, na začátku jsou vždy nejnovější příspěvky. Pro založení nového tématu je potřeba vyplnit jeho název a text prvního příspěvku.

Nastavení


V nastavení lze vložit malý obrázek (avatar) který bude doprovázet každý váš příspěvek na fóru. Obrázek může být ve formátech JPG, GIF nebo PNG, výsledná velikost 52×64 bodů. (nebude-li ve správné velikosti, bude do požadovaných rozměrů upraven automaticky) Nezmění-li se obrázek po nahrání nového, stiskněte F5 pro obnovení stránky.

Zde je také možné změnit přihlašovací heslo (musi mít min. 5znaků). Pokud nechcete heslo změnit, zanechte políčko prázdné.

Boční panel